Hakkımızda

Atalar Elektrik 1990 yılında kurulmuştur . Elektrik sektöründe 30 yıldır elektrik malzemeleri ve aydınlatma armatürlerini modern pazarlama unsurlarını kullanarak müşterilerine ulaştırmaktadır. Sektöründe yıllar içinde Dünya'nın ve Türkiye’nin en iyi markaları ile kurduğu güçlü bağlantıları ve distribütörlükleri sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

Atalar Elektrik, enerji ve aydınlatma sektöründe önde gelen, ulusal ve uluslararası pazarda geniş ve kaliteli ürün grupları bulunan başta Gecem, Viko, Panasonic,ABB, Kendal, Öznur Kablo, Hes Kablo, Reçber Kablo olmak üzere alanında lider firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. aynı zamanda aydınlatma sektörünün öncü firması olan Gecem Lighting  firmasının kurucu ortaklarındandır .

Atalar Elektrik müşterilerine toptan ve online olarak iki satış kanalı ile hizmet vermektedir. Toptan satış hizmeti Karaköy Şubemizden ve İstanbul Tuzla'da bulunan Genel Merkezimizden deneyimli satış ve pazarlama ekibimiz aracılığı ile, online satış hizmeti ise www.atalarelektrik.com  internet sitesi adresinden tüm Türkiye’ye ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 

Tahsilat sayfamızdan güvenle ödeme yapabilirsiniz.
Tüm verileriniz SSL Sertifikası ile koruma altındadır.
Aynı zamanda 3D Secure olmadan ödeme yapılmamaktadır.

Atalar Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : PENDİK
Vergi No : 0950022052
Tic. Sic. No : 309809
Mersis No : 0095-0022-0520-0016